Wiedza, dosiadczenie, odpowiedzialność!

W słusznej sprawie

Marek Sanecki

 

♣ 28.03.2012 Prawda, cała prawda i tylko prawda!!! 

Super ciekawy list do nr 13/150 z 27 marca 2012 roku Gazety Gryfińskiej przesłał Tomasz Grąbczewski - jeden z najbardziej zasłużonych ludzi gryfińskiego i polskiego sportu. 

więcej >>> koniecznie zajrzyj!!!

 

♣ 25.03.2012 Marek Hipsz pozostaje Prezesem Energetyka 

Marek Hipsz drugą już kadnecję pełnił będzie funkcję prezesa Energetyka Gryfino. Serdecznie gratulujemy wyboru, życzymy wielu sportowych sukcesów. 

Jeszcze przed wyborami nasz szkoleniowiec Marek Sanecki poproszony został przez redaktora 7 Dni Gryfina Dariusza Jachno o komentarz w sprawie wyborów... przeczytaj>>>

Już po wyborach Marek Hipsz dał wywiad do wspomnianej gazety... przeczytaj >>> Na pytanie o potencjalne usamodzielnienie się autonomicznych sekcji stwierdził, że: "Nie widzę takiej potrzeby. Większość sekcji jest przecież autonomiczna. My im tylko pomagamy, choćby w kwestii rachunkowości, księgowości itp. Sekcje mogą też za darmo korzystać z naszych obiektów. Gdyby się usamodzielniły musiałyby za nie płacić."

Otóż jest to oczywista nieprawda!!!. Właścicielem Gryfińskich Obiektów Sportowych jest społeczność lokalna - reprezentowana przez Burmistrza i Radę Miasta i Gminy Gryfino - Urząd MiG Gryfino. Obiekty sportowe udostępniane są nieodpłatnie na podstawie zarządzenie burmistrza >>>. Prezentujemy również regulamin boiska ze sztuczną nawierzchnią: przeczytaj >>>