Wiedza, dosiadczenie, odpowiedzialność!

W słusznej sprawie

Marek Sanecki

25 lutego 2021r.   Meandry prowadzenia działalności gospodarczej w Gminie Gryfino

     Mam dziwne hobby...    Jest ich kilka, między innymi przyozdabiam swój przydomowy ogród kamieniami polnymi. Skutkuje to fajnym efektem wizualnym, ale i okresowymi bólami kręgosłupa...

Interesuje się również Gminą Gryfino... To w zasadzienie nie jest dziwne, bo przecież jestem radnym Rady Miasta i Gminy Gryfino...

W ostatnim okresie zainteresowałem się zasadami dzierżawy lokali gminnych. Po wstępnych analizach doszedłem do wniosku, że zastępca Burmistrza, który odpowiada za tą sferę działalności naszej gminy ma dziwne poglądy ekonomiczne, wręcz zdumiewające poglądy na konkurencyjność.

Staram się postępować zgodnie z Imperatywem Kategorycznym Kanta, że należy postępować zawsze wedle takich reguł, co do których chcielibyśmy, aby były one stosowane przez każdego i zawsze.

Z przykroścą jednak stwierdzam, że Tomasz Miler tej zasady nie podziela. Nie wiem jaką kieruje się logiką, ale dla mnie jest to logika tak wysoka, że nie jestem w stanie jej zrozumieć. 

Mam nadzieję, że ktoś kto przeczyta przygotowane przeze mnie  opracowanie: "Dbałość o interes finansowy Gminy Gryfino i gryfińskich przedsiębiorców. Analiza przypadku wynajmowania lokalu gminnego" >>> wytłumaczy mi logikę pomnażania pieniędzy przez zastępcę Burmistrza Tomasza Milera.